Yhteystiedot

 

HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT SEKÄ KERHOJEN VETÄJÄT 2019
 

Kuvassa hallituksen jäsenet vasemmalta takarivi Leila Kaarna, Raija Elonen (varajäsen), Maire Suomi, Erkki Huhtakallio (varajäsen), Marita Kaitera piilossa ja Pertti Lehti.
Edessä vasemmalta Tuula Pesola (puheenjohtaja), Elli Aulatsalo ja Leena Puhakka.

YHDISTYKSEMME HALLITUS 2019

 

Tehtävä

Nimi

Sähköpostiosoite

Puh.numero

PuheenjohtajaTuula Pesola

 tuula.pesola@gmail.com

  040 7779552

Varapuheenjohtaja Leila Kaarna  leila.kaarna@luukku.com   040 5789057
SihteeriMaire Suomi maire.suomi@elisanet.fi  050 5376558
VarasihteeriLeena Puhakka puhakka.leena@gmail.com   040 5712672
JäsenElli Aulatsalo  unto.olavi@hotmail.com  050 3719543

Jäsen

Marita Kaitera marita.kaitera@luukku.com 

  040 5922511

JäsenPertti Lehti 

  040 5436935

Jäsen                        Kaija Rauta      kaija.rauta@gmail.com          040 7237881
 

Hallituksen varajäsenet:

Varajäsen          Raija Elonen           raija.elonen1@gmail.com         050 5639112
Varajäsen          Erkki Huhtakallio    erkki.huhtakallio@luukku.com   050 5408241
Varajäsen          Anja Nieminen       anja33.nieminen@gmail.com     040 8364363

Taloudenhoitaja  Leena Typpö,     leena.ss@suomi24.fi               040 5029396

Yhdistyksen kirjanpidon hoitaa Tilitoimisto T:mi Kielo Seppänen

Toiminnantarkastajat: 

Aspegrén Oili, 050 373 9152  oili.aspegren@luukku.com

Lindgren Satu, 040 562 9827  lindgren.satu@gmail.com

Varalla:

Huhtakallio Paula, 050 407 0909  paula.huhtakallio@gmail.com

Träff Raija, 040 351 1883  raija.traff@kolumbus.fi

 

TOIMIHENKILÖT JA KERHOJEN VETÄJÄT 

 

Boccia,  Aulatsalo Unto, 050 535 1446 unto.olavi@hotmail.com

       Huhtakallio Erkki, 050 540 8241 erkki.huhtakallio@luukku.com

Jumppa,  Huhtakallio Paula, 050 407 0909  paula.huhtakallio@gmail.com

        Kaarna Leila, 040 578 9057 leila.kaarna@luukku.com 

Kuntopiiri,  Huhtakallio Paula, 050 407 0909  paula.huhtakallio@gmail.com

        Pesola Tuula,  040 777 9552  tuula.pesola@gmail.com 

        Rauta Kaija,  040 7237881  kaija.rauta@gmail.com 

Jäsenrekisterin hoitaja, Puhakka Leena, 040 5712672 puhakka.leena@gmail.com

Kotisivujen päivitys,  Puhakka Leena, 040 5712672 puhakka.leena@gmail.com

Kädentaitokerho,  Hakkarainen Raili,  040 167 4703

        Huhtakallio Paula, 050 407 0909  paula.huhtakallio@gmail.com

        Träff Raija, 040 351 1883  raija.traff@kolumbus.fi

Lehti-ilmoitukset, yhdistyspalsta

        Pesola Tuula,  040 777 9552  tuula.pesola@gmail.com

Tiedottaja,   Elonen Raija, 050 5639112  raija.elonen1@gmail.com

Matkavastaavat ja matkatiimi,  

        Pesola Tuula,  040 777 9552  tuula.pesola@gmail.com            

        Välimaa Aila,  040 7301749  aila.valimaa@gmail.com

Senioritanssi,  Kaarna Leila, 040 578 9057 leila.kaarna@luukku.com

        Mäkilammi Kirsti, 040 686 9684  kirsti.makilammi@saunalahti.fi

Kantritanssi,   Pesola Tuula, 040 777 9552  tuula.pesola@gmail.com   

Emäntä,   Puhakka Leena, 040 5712672 puhakka.leena@gmail.com        

Yhteistyötoimikunta,  Puhakka Leena, 040 5712672 puhakka.leena@gmail.com 

        Träff Raija, 040 3511883 raija.traff@kolumbus.fi

Nurmijärven kunnan Vanhusneuvosto,   

        Kuvaja Eila, 040 7731426  eila.kuvaja@gmail.com varsinainen jäsen

        Puhakka Leena, 040 5712672 puhakka.leena@gmail.com varajäsen  

Arpojenmyynti, 

         Kaitera Marita,  040 5922511  marita.kaitera@luukku.com

         Aulatsalo Unto, 050 535 1446 unto.olavi@hotmail.com